چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
یادداشت
 


به مناسبت پاسداشت روز خبرنگار
خبرنگار؛ صدای مردم است
خبرنگاري، حرفه پر جنب و جوشي كه شب و روز، سرما و گرما، آرامش و تلاطم نمي شناسد و روزنامه نگار خودش را در امواج خروشان درياي اخبار و اطلاعات رها مي كند و همچون ديده باني در حال رصد جامعه اطلاعاتي است. خبرنگار، فقط یک واژه و شغل نيست، بلکه شخصیتی است جریان‌ساز که ریشه در تاریخ و جریان های تاریخ ساز بشری دارد.
 دوشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
قاتل: مایه حیات!/ضرورت ارائه آموزش‌های امدادی به یک نفر در هر خانوار
اگر در هر خانواده‌ای یک نفر آموزش‌های امدادی را فراگرفته باشد، ما به اندازه کل خانوارهای کشور امدادگر خواهیم داشت. حادثه غیرقابل اجتناب است، اما آمادگی و هوشیاری ما دست خودمان است.
 چهارشنبه ٣ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با "فرستنده ناشناس" داوطلبان نیکوکار فضای مجازی باشیم
شاید همه ی شما، پیش از این با استفاده از اپلیکیشن ها و برنامه هایی در فضای مجازی و ارائه کدها متنوع به فردی کمک کرده باشید که او را نمی شناسید، نیازمندانی هستند که با بهره برداری هوشمند از توان توانمندان در قالب همین فضا می توانند نیازهای خود را مرتفع سازند.
 شنبه ٢٣ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
خانه هنرمندان تخصصی داوطلب هلال‌احمر، حلقه اتصال افراد آسیب‌دیده با خیران
بهمن دان یکی از بازیگران مطرح کشور است که به عنوان نیروی داوطلب جمعیت هلال احمر سالیان سال با سازمان داوطلبان همکاری داشته و هر آنچه را که در توان دارد برای کمک به آسیب دیدگان به کار می گیرد.
 شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
روایتی از مهربانی داوطلبانه در دل کویر؛
زخم خشکسالی بر رخ تب دار کودکان
رخِ همچون ماهتاب‌شان پنهان شده در بی‌آبی و خشکسالی، ردی عمیق از زخم و ترک، حسابی جاخوش کرده در رخ‌شان. رد زخم‌ها را که می‌گیری، گاه تا عمق چشمانِ براق و سیاهشان ادامه می‌یابد و هر لحظه هول بَرَت می‌دارد که چیزی نمانده که چشمان سیاه دخترکان را هم به اسارت ببرد...
 چهارشنبه ٩ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پزشکان داوطلب؛ زنجیره‌های امید
پزشکان داوطلب هلال‌احمر به‌عنوان یکی از سرمایه‌های مهم این نهاد مردمی همواره بدون هیچ چشمداشت و بی‌مزد و منت با کمترین امکانات و تجهیزات، بهترین و بیشترین خدمات را در مناطق دوردست و محروم ارائه و همواره تلاش کرده‌اند تا با رعایت اصول و اهداف اصلی هلال‌احمر همچون انسان‌دوستی و کرامت انسانی، حق بهره‌مندی از خدمات درمانی و تأمین سلامت را برای افراد محروم جامعه فراهم کنند.
 چهارشنبه ٩ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارشی از اجرای طرح «منتظران ظهور»
انسان‌دوستی به وقت نیمه‌شعبان
افرادی که به‌طور داوطلبانه در طرح ملی منتظران حضور پیدا می‌کنند دعوت شده از طرف حضرت ولیعصر(عج) هستند تا به زائران و مشتاقان منجی عالم بشریت خدمت کنند.
 يکشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت ١٨ ارديبهشت (٨ مه) روز جهاني صليب‌سرخ و هلال‌احمر
پرچمداران احترام به كرامت انساني
١٨ ارديبهشت (٨ مه) روز جهاني صليب‌سرخ و هلال‌احمر است كه به ‌مناسبت سالروز تولد ‌هانري دونان، مؤسس نهضت بين‌المللي صليب‌سرخ و هلال‌احمر نام‌گذاري شده است. صليب‌سرخ و هلال‌احمر امروزه بزرگترين سازمان بشردوستانه دنيا است و در ١٩٠ كشور به شكل جمعيت‌هاي صليب‌سرخ يا هلال‌احمر فعاليت دارد.
 يکشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
جوانان‌محور توسعه و سلامت
در سال اخیر با همکاری دانشجویان پزشکی و علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی واحد تهران، نخستین و تنها تیم بهداشت درمان اضطراری جوانان کشور را راه‌اندازی کردیم و ثمره این تیم حضور در بیش از 30 طرح مناطق محروم بود که تنها با توکل بر خدا و همت داوطلبان و جوانان برگزار شد.
 يکشنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اشتراک موردنظر در دسترس است!
ایران و ایتالیا تشابهات فرهنگی زیادی دارند. عشق و احساسات جان مایه مردم هر دو کشور است و علایق مشترک زیادی در ذائقه‌های رفتاری و هنری و حتی غذایی با یکدیگر دارند. به جمع همه اینها، به نظرم باید تفاهم در دیدگاه‌های انسانی را هم افزود. این موضوع را بیشتر از همه در این دو سه روز درک کردم.
 چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>