چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧
هموطنان می توانند نسبت به واریز وجوه نقدی خود (به نفع مردم استان سیستان و بلوچستان) به شماره حساب 66666 نزد بانک های ملت، صادرات، رفاه، سپه، کشاورزی، مهر ایران، دی، پارسیان و پست بانک اقدام کنند. همچنین شماره کارت های 6104337580000378 و 5892101231510872 و 5029387010011879 به ترتیب نزد بانک های ملت، سپه، دی و همچنین سامانه USSD بر روی تلفن های همراه به آدرس «#5151*733*» جهت واریز وجوه کمک های مردمی بابت برنامه های امدادرسانی و بحران خشکسالی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داده شده است. مردم ایران می‌توانند با ارسال عدد 4 به شماره 2099999 روزانه هزینه یک بطری آب معدنی را نذر آسیب‌دیدگان از خشکسالی در نواحی جنوب شرق کشور کنند.
نمایش آرشیو
 


جست و جوی جسد نوجوان غرق شده در سد نساء بم
معاون امور امدادونجات جمعیت هلال احمر استان کرمان از اعزام نیروهای امدادی جهت جست و جوی دختربچه غرق شده در سد نساء شهرستان بم خبر داد.
 چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر اعلام کرد:
اختصاص بودجه برای آماده سازي زيرساخت كلينيك‌هاي فوق‌تخصصي بیمارستان نورافشار
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر از اختصاص بودجه برای آماده سازي زيرساخت كلينيك هاي فوق‌تخصصي و بخش‌هاي اداري بیمارستان فوق‌تخصصی نورافشار خبر داد.
 چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با مدیرکل مدیریت بحران استانداری زنجان/ تاکید بر ضرورت ارائه آموزشهای عمومی امداد و نجات در سطح جامعه
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان در دیدار با مدیرکل مدیریت بحران استانداری زنجان ضمن تبریک انتصاب وی به سمت مدیرکل مدیریت بحران استان، خواستار اختصاص اعتبارات لازم جهت احداث پایگاه امداد و نجات جاده ای زنجان – قزوین جمعیت و آموزش اقشار مختلف جمعیت شد.
 چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام‌های کلیدی که باید برای رویارویی با مخاطرات بدانید(بخش نخست)
سبقت از حادثه با برنامه‌ریزی
پذیرفتن این‌که چقدر ممکن است در معرض خطر باشید کار سختی نیست؛ همیشه درصدی از احتمال برای رخ دادن رویداد طبیعی یا غیر طبیعی که منجر به آسیب می‌شود، وجود دارد. نکته اصلی اما اینجاست که همه اعضای خانواده برای رویارویی با این مخاطرات آماده باشند.
 چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
هلال احمر برای مواجهه با حوادث به روستاییان آموزش می دهد
معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان هلال احمر گفت: هلال احمر به منظور توانمندسازی روستاییان در مواجهه با حوادث و بلایا اردوی آموزشی برای جوانان روستایی برگزار می کند.
 چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس جمعیت هلال احمر اندیمشک خبر داد: امدادرسانی و توزیع آب معدنی و کنسرو در عملیات اطفاء حریق صحرای چهک در اندیمشک
رئیس جمعیت هلال احمر اندیمشک گفت: در جریات عملیات اطفای حریق جنگل های بخش الوار گرمسیری اندیمشک ۵۰۰ بطری آب معدنی و بیش از ۲۰۰ عدد انواع کنسروجات میان نیروهای مردمی و یگان حفاظت محیط زیست توزیع شد.
 چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در خانه ملت: باید به دنبال تقویت آموزش ها و توانمندسازی جوانان در زمینه‌های امدادرسانی باشیم
نماینده مردم اراک، خنداب، کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: ضمن تقویت سازمان جوانان و توسعه جامعه جوانان داوطلب باید به دنبال تقویت آموزش ها و ارتقاء سطح اطلاعاتی، مهارتی و توانمندی آنها در زمینه‌های امدادرسانی باشیم.
 چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
باهدف کمک به متاثرین از خشکسالی در سیستان و بلوچستان انجام می شود: راه اندازی کارناوال بشردوستی حمایت از زندگی و کرامت انسانی در مازندران
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از راه اندازی کارناوال بشردوستی حمایت از زندگی و کرامت انسانی با هدف جمع آوری آب معدنی برای کمک به متاثرین از بحران خشکسالی در سیستان و بلوچستان خبر داد.
 چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان خبر داد: بهره‌مندی ۳۳۰۰ نفر از خدمات کاروان هلال‌احمر همدان در مهرستان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان بااشاره به استقرار تیم کاروان سلامت هلال احمر همدان در شهرستان مهرستان استان سیستان و بلوچستان، گفت: ۳هزار و ۳۳۷ نفر از خدمات این کاروان بهره‌مند شدند.
 چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشریح جزئیات اجرای طرح «نذرآب» در سیستان و بلوچستان
سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به جزئیات اجرای طرح «نذر آب» در سه حوزه خدمات سلامت محور، تامین آب شرب و خدمات معیشت محور در استان سیستان و بلوچستان گفت: 19 کاروان سلامت به مناطق محروم اعزام شده‌اند.
 چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>