پنج شنبه ٠٢ آذر ١٣٩٦
مردم نوعدوست ایران اسلامی برای کمک به هموطنان آسیب دیده از زلزله در استان های غربی کشور به خصوص زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه می توانند از طرق زیر عمل کنند: شماره حساب 99999 به نام هلال احمر نزد اغلب بانک ها، 702070(ارزی دلار) 800300 (ارزی یورو) بانک ملی، 1404440(ارزی دلار) بانک ملت و همچنین کد های #112*3*741* به همراه شماره کارت 6104337770064606 برای دریافت و ارسال کمک های نقدی به زلزله زدگان/ تمرکز اصلی جمعیت هلال احمر بر جمع آوری کمک های نقدی است تا بتوان بر اساس نیازهای مردم آسیب دیده اقلام مورد نیاز برای آسیب دیدگان را تهیه و ارسال کرد/ از مردم شریف ایران اسلامی خواهشمندیم جهت حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستمعل اجتناب کنند/هموطنان در استان تهران جهت اهدای کمک های غیرنقدی می توانند به آدرس میدان انقلاب خیابان کارگر جنوبی کوچه شهید مهدیزاده جمعیت هلال احمر شهرتهران مراجعه کرده یا با شماره تلفن 66923040 تماس بگیرند
نمایش آرشیو
 


گزارشی از روند جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان:
زلزله حریف مردم نمی‌شود
زلزله آمد اما فقط خانه‌ها را خراب کرد، دل‌ها اما به مردمانی خوش بود که هموطنان خود را تنها نمی‌گذارند و در سرمای پاییزی آتش محبت آنها گرمابخش دل‌های زلزله‌زدگانی است که زلزله خانه‌های‌شان را خراب کرد. وقتی زلزله آمد، خانه‌ها خراب شد، مردم آواره شدند، عده‌ای جان خود را زیر آوار جاگذاشتند و بی‌سروصدا رفتند. زلزله خواب کرمانشاهی‌ها را آشفته کرد و کابوس مرگ برای آنها شد. اما اگر خانه‌ها حریف زلزله نشدند، ولی زلزله زورش به دل‌های ایرانی نرسید.
 پنج شنبه ٢ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تلاش بی‌وقفه امدادگران برای خدمت‌رسانی به هموطنان متاثر از سیل و آب‌گرفتگی در 7 استان کشور/ تخلیه سیلاب از 21 واحد مسکونی
معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: 7 استان کشور در 2 روز گذشته متاثر از سیل و آب‌گرفتگی و طوفان بوده و امدادگران به 266 تن از هموطنان خدمات لازم را ارائه کردند.
 پنج شنبه ٢ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
آخرین آمار توزیع اقلام امدادی میان زلزله‌زدگان کرمانشاه:
از توزیع بیش از 83 هزار چادر تا 665 هزار قوطی کنسرو و 157 هزار قرص نان
رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام گزارش عملیات توزیع اقلام امدادی برای زلزله‌زدگان کرمانشاه، گفت: 83 هزار و 728 دستگاه چادر، 240 هزار تخته پتو و 665 هزار قوطی کنسرو تا ساعت 18 روز گذشته، اول آذرماه، میان زلزله‌زدگان توزیع شده است.
 پنج شنبه ٢ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد:
حضور تیم‌های حمایت روانی و بازپیوند خانواده از ۱۷ استان کشور در مناطق زلزله‌زده
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: تیم‌های حمایت روانی و بازپیوند خانواده با همکاری سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در راستای تسکین آلام بشری در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه فعالیت می‌کنند.
 چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
آیت الله حسینی بوشهری:حضور موثر جمعیت هلال احمر در همدردی با زلزله زدگان ارزنده بود
عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: حضور موثر جمعیت هلال احمر در کنار سپاه و ارتش و روحانیت در همدردی با زلزله زدگان ارزنده بود.
 چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح "امید به زندگی" در مناطق زلزله زده اجرا می‌شود/ اهدای کانکس و جهیزیه کامل به 10 زوج جوان در غرب کشور
رئیس ستاد فرماندهی عملیات امداد و نجات شهرستان پل ذهاب گفت: به مناسبت حلول ماه مبارک ربیع الاول به 10نفر از زوج های جوانی که در این ماه زندگی مشترک خود را در مناطق زلزله زده آغاز کنند 10 کانکس و جهیزیه کامل از سوی جمعیت هلال احمر استان قم اهدا می شود.
 چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور رئیس جمعیت هلال احمر در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت:
ارائه گزارش خدمات و اقدامات هلال احمر در زلزله غرب کشور در کمیسیون بهداشت مجلس/ تقدیر نمایندگان از خدمات هلال احمر و سایر ارگان های امدادی حاضر در عملیات امدادرسانی به زلزله زدگان
رئیس جمعیت هلال احمر با حضور در مجلس شورای اسلامی و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، اقدامات و خدمات این جمعیت در زلزله کرمانشاه را تشریح کرد.
 چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس جمعیت هلال احمر:
راه کاهش آسیب های ناشی از زلزله بخصوص در تهران ارائه آموزش های همگانی است/ سفیر فرانسه خواستار آموزش شهروندان فرانسوی مقیم ایران شد
رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با سفیر فرانسه در ایران و رئیس مرکز بحران و پشتیبانی وزارت اروپا و امور خارجه فرانسه ضمن درخواست از صلیب سرخ این کشور برای حمایت از آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه گفت: زلزله برای مردم ما یک خطر جدی و همیشگی است و راه پیشگیری و در واقع کاهش آسیب های ناشی از زلزله بخصوص در شهر تهران، ارائه آموزش های همگانی است.
 چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر حوزه‌های علمیه کشور از ستاد فرماندهی عملیات امداد و نجات سر پل ذهاب بازدید کرد/ تقدیر از خدمات جمعیت هلال احمر در مناطق غرب کشور
مدیر حوزه‌های علمیه کشور، در بازدید از مرکز ستاد فرماندهی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر در شهرستان سر پل ذهاب از خدمات جمعیت هلال احمر تقدیر کرد.
 چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
همدردی سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر با زلزله‌زدگان کرمانشاه؛
اهدای 300 پک دیالیز به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر از اهدای 300 عدد پک ست دیالیز برای زلزله‌زدگان استان کرمانشاه خبر داد.
 چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>