شنبه ٠١ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است."
اخبار حوادث
 


گزارش عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر طی 24 ساعت گذشته؛
انجام 147 ماموریت امدادی و امدادرسانی به473 تن از هموطنان آسیب دیده/انتقال 69 مصدوم به مراکز درمانی و ارائه خدمات درمان سرپایی به 279 تن از هموطنان در سراسر کشور
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه به 473 تن از هموطنان آسیب دیده از حوادث و سوانح، طی 24 ساعت گذشته امدادرسانی شده است، گفت: 156 تن از هموطنان با انجام عملیات متعدد، نجات داده شده، 69 نفر توسط عوامل امدادی هلال احمر به مراکز درمانی منتقل و 279 نفر نیز از خدمات درمان سرپایی بهره‌مند شده اند.
 سه شنبه ١٤ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
زمین لرزه 4.4 ریشتری بهاباد را لرزاند/اعزام 2 تیم ارزیاب هلال‌احمر برای بررسی وضعیت محل وقوع زمین لرزه
زمین لرزه ای به بزرگی 4.4 دهم در مقیاس امواج درونی زمین ریشتر در عمق 7 کیلومتری زمین، شهرستان بهاباد واقع در استان یزد را لرزاند.
 يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
انجام 161 مورد عملیات امداد و نجات طی 24 ساعت گذشته/ارائه خدمات درمان سرپایی به 301 تن و انتقال 96 مصدوم به مراکز درمانی
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 161 عملیات امدادی و امدادرسانی به 576 نفر خبر داد.
 يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش عملیات امداد ‌و‌ نجات در 72 ساعت گذشته؛
انجام 510 ماموریت امدادی و نجات 558 تن از هموطنان/ارائه خدمات درمان سرپایی به 882 تن و انتقال 310 مصدوم به مراکز درمانی
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام 510 عملیات امدادی و امدادرسانی به یک هزار و 539 نفر طی 72 ساعت گذشته خبر داد.
 شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد:
انجام 1072 عملیات امداد و نجات و امدادرسانی به بیش از 4 هزار تن/انتقال 634 مصدوم به مراکز درمانی و نجات 1100 تن از هموطنان
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه 2 هزار و 642 نفر در حوادث و سوانح هفته گذشته مصدوم شده اند، گفت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر به یک هزار و 828 نفر از مصدومان خدمات درمان سرپایی ارائه کردند و 634 نفر نیز به مراکز درمانی منتقل شدند؛ به علاوه یک هزار و 103تن نیز توسط نیروهای امدادی هلال احمر نجات داده شدند.
 شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
امدادرسانی 5 تیم امدادی هلال‌احمر در حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش‌آموزان در داراب/ انتقال 10 مصدوم به مراکز درمانی و ارائه خدمات درمانی به 35 مسافر اتوبوس
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از امدادرسانی 5 تیم امدادی هلال‌احمر در حادثه صبح امروز داراب – بندرعباس و انتقال 10 مصدوم حادثه به مراکز درمانی خبر داد.
 جمعه ١٠ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
38 مصدوم در حادثه واژگونی اتوبوس در استان فارس
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: واژگونی اتوبوس در استان فارس 38 مصدوم بر جای گذاشت.
 جمعه ١٠ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ادامه امدادرسانی‌ها به زلزله‌زدگان استان آذربایجان شرقی؛
برپایی 314 دستگاه چادر امدادی برای اسکان اضطراری زلزله زدگان/توزیع 6400 قوطی کنسروجات و بیش از 3 هزار کیلو برنج میان متاثران از زلزله
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به گزارش عملیات امداد و نجات هلال احمر در زلزله آذربایجان تا ساعت 15 امروز(سه شنبه) گفت: 106 امدادگر و نجاتگر هلال احمر با برپایی 314 دستگاه چادر امدادی به یک هزار و 5 تن به صورت اضطراری اسکان داده شدند.
 سه شنبه ٧ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده مردم سراب در مجلس در تماس تلفنی با دکتر ضیائی:
تلاش امدادگران در خدمت به زلزله‌زدگان و به‌ویژه حضور به‌موقع در حادثه، بی‌نظیر بود/ سطح رسیدگی و ارائه خدمت هلال‌احمر موجب جلب رضایت و رفع نگرانی اهالی روستای سراب شد
نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با رئیس جمعیت هلال احمر،تلاش بی وقفه امدادگران هلال احمر در ارائه خدمات به مردم سراب در زلزله صبح امروز را بی نظیر عنوان کرد.
 سه شنبه ٧ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش عملیات امداد و نجات هلال احمر در زلزله آذربایجان شرقی تا ساعت 14؛
به‌کارگیری 55 نیروی عملیاتی و 13 دستگاه خودروی امدادی/برپایی 150 دستگاه چادر و اسکان اضطراری 600 تن
معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به گزارش عملیات امداد و نجات هلال احمر در زلزله آذربایجان تا ساعت 14 امروز(دوشنبه) اظهارداشت: 55 امدادگر و نجاتگر هلال احمر با برپایی 150 دستگاه چادر امدادی 600 تن به صورت اضطراری اسکان داده شدند.
 دوشنبه ٦ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>