شنبه ٠١ مهر ١٣٩٦
شماره حساب ٩٩٩٩٩ جمعیت هلال احمر نزد بانک‌های ملی، ملت، رفاه، دی، شهر، صادرات، سپه، مسكن و آينده؛ آماده جمع آوری كمک‌های نقدی هموطنان برای مردم مسلمان ميانمار است."
اخبار استانی
 


رئیس جمعیت هلال احمر باغملک: خانه هلال روستای چلسرخ به یاد شهید بهمنی افتتاح شد
رئیس جمعیت هلال احمر باغملک گفت: خانه هلال شهید عزیزاله بهمنی در روستای چلسرخ منطقه صیدون این شهرستان افتتاح شد.
 چهارشنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس برگزار می شود: "اجلاسیه 96 شهید و گردهمایی ایثارگران بهداشت و درمان" دفاع مقدس در سمنان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از برگزاری دومین اجلاسیه 96 شهید و گردهمایی ایثارگران بهداشت و درمان دفاع مقدس در سمنان به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.
 سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده مردم تبریز در خانه ملت به عضویت هلال احمر در آمد
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با حضور در هلال احمر با مدیرعامل استان آذربایجان شرقی دیدار و گفت و گو کرد و به عضویت داوطلبانه این مجموعه در آمد.
 سه شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با اعلام آماده باش كامل صورت گرفت: افزایش توان عملیاتی هلال احمر تهران برای پاسخگویی به سوانح احتمالی در آخرین روزهای تعطیلات تابستان
عوامل عملیاتی امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران در سراسر این استان و در آخرین هفته از تعطیلات تابستانی، در آماده باش کامل قرار گرفتند.
 يکشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با اجرای طرح ارمغان مهر جمع آوری شد: کمک 50 میلیون ریالی خیرین داوطلب گیلان به دانش آموزان نیازمند
مدیرعامل هلال احمر گیلان از کمک 50 میلیون ریالی خیرین هلال احمر استان به دانش آموزان کم برخوردار روستای شاقلان دیلمان خبر داد و گفت: این کمک ها در راستای طرح ارمغان مهر در قالب لوازم التحریر در اختیار دانش آموزان قرار گرفت.
 يکشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به میزبانی هلال احمر خرامه برگزار شد؛ دوره آموزش منطقه ای اقدامات پیش بیمارستانی ویژه خواهران
دوره آموزش تخصصی اقدامات پیش بیمارستانی با حضور 30 تن از بانوان امدادگر شهرستان های شیراز، مرودشت، ارسنجان و خرامه از 19 شهریور ماه به مدت چهار روز به میزبانی جمعیت هلال احمر خرامه برگزار شد.
 شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار مدیرعامل هلال احمر اصفهان با فرمانده نیروی انتظامی استان: ارتقای همکاری دو دستگاه به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در استان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان بر ارتقاء سطح همکارهای دو جانبه و توسعه فعالیت های مشترک تاکید کرد.
 چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران عنوان کرد: ضرورت راه اندازی شبکه امدادگری به منظور ارتقای ظرفیت امدادی هلال احمر
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: امدادگران مهمترین سرمایه هلال احمر هستند و برای صیانت از این سرمایه های ارزشمند و توسعه و ترویج فرهنگ امدادگری ضروری است شبکه امدادگری راه اندازی شود.
 چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اعزام کاروان سلامت هلال احمر زنجان به مناطق محروم شهرستان
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان زنجان از اعزام کاروان سلامت به منطقه محروم اورتا بلاغ از توابع بخش قره پشتلو این شهرستان خبر داد.
 سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس عضو افتخاری هلال احمر شد/ مهندس بختیار: نجاتگران هلال احمر نیروهای خط مقدم حوادث هستند
نماینده شهرستان های گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی از جمعیت هلال احمر شهرستان خوانسار بازدید و با رئیس و پرسنل این جمعیت دیدار و گفت و گو کرد.
 سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>