به همت خیرین و داوطلبان هلال احمر اشتهارد انجام شد: تولید ۲۰ هزار جفت دستکش یکبار مصرف

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان البرز از تولید و توزیع ۲۰ هزار جفت دستکش یکبار مصرف توسط خیرین و اعضای داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان اشتهارد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز،به همت اعضای داوطلب و خیرین عضو جمعیت هلال احمر شهرستان اشتهارد،با تولید ۲۰ هزار جفت دستکش یکبار مصرف و توزیع آن میان  خانوارها در راستای آگاهی بخشی هر چه بیشتر و انتقال اطلاعات نسبت به یادآور شدن رعایت نکات بهداشتی،شستشوی دست ها،استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی در این منطقه اقدام شد .

داود رجبی استفاده از ظرفیت بالقوه داوطلبان با همکاری گروه های چهارگانه داوطلبی شامل حمایت،مشارکت ،هدایت و مهارت؛ در راستای ایجاد کارگاه های عام المنفعه با رویکرد ارتقا سلامت جسمی،روانی و اجتماعی را از جمله طرح های پیشنهادی این استان جهت ساماندهی فعالیت های داوطلبانه عنوان کرد.

وی ایجاد همبستگی هر چه بیشتر میان گروه های داوطلبی و ایجاد ارتباط بین افراد با مهارت ها و تخصص های مرتبط و گردآوری و جمع بندی مهارتهای خاص در کنار یکدیگر را در ارتقا سطح کیفیت و کمیت فعالیت های حوزه داوطلبان در راستای شعار سال جاری با عنوان "جهش تولید"را از برنامه های راهبردی جمعیت هلال احمر استان البرز جهت ساماندهی و سازماندهی فعالیت ها عنوان کرد که می تواند در رفع مشکلات اقتصادی، اجتماعی و کمک به نیازمندان موثر باشد.

 

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *