برگزاری دومین جشنواره سراسری سفیران بشردوستی هلال احمر قم

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: دانشجویان در اشاعه فرهنگ و مفاهیم بشردوستی در تحقق اهداف جمعیت هلال احمر سهیم هستند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد مصباحی در خصوص ارائه طرح دومین جشنواره سراسری سفیران بشردوستی ویژه دانشجویان سراسر کشور در چهارمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم توضیح داد: در این جلسه دستگاههای اجرایی مختلفی حضور داشتند و بر همراهی تمامی دستگاهها و مجموعه های فرهنگی در برگزاری این جشنواره در جلب مشارکت دانشجویی تاکید شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: آگاه سازی و ایجاد دغدغه برای قشر علمی و آینده ساز از اهمیت بالایی برخوردار است که در این جشنواره دنبال می‌شود.

وی گفت: دانشجویان در اشاعه فرهنگ و مفاهیم بشردوستی در تحقق اهداف جمعیت هلال احمر سهیم هستند.

مصباحی بیان کرد: اطلاع رسانی مناسب در سطح دانشگاهها و دستگاههای اجرایی در برگزاری جشنواره از طریق نشریات و سایت و شبکه های اجتماعی یکی از مصوبات این جلسه بود که مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی گفت: مشارکت حداکثری دانشجویان در این جشنواره و بهره گیری از ظرفیت صدا و سیمای و رسانه در اطلاع رسانی وسیع از جمله مصوبه‌های چهارمین جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم بود که پیگیری شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: ترویج رفتارهای مهربانانه و بشردوستانه نیز از اهداف مهم جشنواره است که در بسیاری از برنامه‌های هلال احمر مورد توجه قرار دارد.

وی گفت: تاکید بر روش گفتاری و تحلیلی و با بهره گیری از روش های گوناگون در طرح مسائل بشردوستانه و با تکیه بر تفکر فلسفی، مهارت و فن بیان برای جوانان هلال احمر که سفیران بشردوستی می باشند، مهم و ضروری است و در این جشنواره به آن پرداخته می شود.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *