کمک ۴.۵ میلیارد تومانی مردم به زلزله‌زدگان‌ سی‌سخت از طریق هلال احمر

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از جمع آوری ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک‌های مردمی به زلزله‌زدگان سی سخت از طریق شماره حساب مشارکت‌های مردمی هلال احمر کهگیلویه و بویر احمد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، محمد نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به وقوع زلزله در سی‌سخت اظهار کرد: پس از وقوع زلزله در این منطقه نیروهای هلال احمر اقدامات لازم در حوزه امداد و نجات و اسکان اضطراری را در یک بازه زمانی مشخص انجام و در نهایت به پایان رساندند.

وی تصریح کرد: پس از آن اقدامات لازم برای ارائه خدمات در حوزه‌های مختلف از سوی هلال احمر آغاز شد همچنین 4 استان (اصفهان، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و فارس) به عنوان استانهای معین برای امدادرسانی به سی‌سخت انتخاب شدند.

نصیری همچنین فراخوانی به صورت استانی و اعلام شماره حساب جمعیت هلال احمر در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد که خوشبختانه کمکهای قابل توجهی برای زلزله‌زدگان سی‌سخت جمع‌آوری شده است.

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر افزود: براساس آمار اخذ شده بالغ یک میلیارد و 500 میلیون تومانبه صورت نقدی و 3 میلیارد تومان نیز به صورت غیرنقدی جمع‌آوری شده است.

نصیری گفت: همچنین هموطنان می‌توانند از طریق شماره حساب 522352239 و شماره کارت 6104337428508038 مشارکتهای مردمی هلال احمر کمکهای خود را به زلزله‌زدگان سی‌سخت داشته باشند.

سمیه زرچینی
تهیه کننده:

سمیه زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *