پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر به مناسبت سالروز ولادت مبارک امام علی (ع) و روز پدر

رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی سیزدهم رجب، سالروز ولادت مبارک امام علی (ع) و روز پدر را به امت مسلمان ایران تبریک گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر: متن پیام تبریک دکتر کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر بدین شرح است:«شخصیت امام علی (علیه السلام) در زندگی فردی و رهبری جامعه اسلامی، چنان تاثیری در ترسیم خط زندگی انسان‌ها داشته است که شیعیان و حتی مومنین از هر دین و مذهب، رعایت کرامات اخلاقی آن حضرت را پله‌های رسیدن به حضرت دوست می‌دانند و تقوا، عدالت، شجاعت و جوانمردی شیر خدا را الگوی خود قرار می‌دهند و شاخص‌های اخلاقی امیرالمومنین (علیه السلام) را متضمن نایل‌شدن جسم خاکی به والاترین درجات ملکوتی می‌شمارند.

امام علی (علیه السلام) در سپهر جوانمردی نیز خورشیدی گرمابخش بر سر یتیمان و مستضعفین بودند و دستگیری از مستمندان یک اصل همیشگی در سیره و خصال نیکوی امام اول شیعیان به شمار می‌رفت. سنت حسنه دستگیری از ضعیفان، میراثی فاخر از دریای بیکران جود و سخاوت علی (علیه السلام) و فرزندان اوست که به ما رسیده است و بر ماست که علی‌گونه در خدمت همنوعان نیازمند باشیم.

با گرامی‌داشتن حلول سیزدهم رجب، سالروز ولادت مبارک امام علی (ع) و روز پدر را به امت مسلمان ایران تبریک می‌گویم. ان شاء الله همه ما به عنوان شیعیان امیرالمومنین، بیش از پیش در تحقق جامعه عدل‌گستر سهیم باشیم.»

سمیه زرچینی
تهیه کننده:

سمیه زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *