پیام تبریک دکتر همتی به مناسبت روز ملی «مددکار اجتماعی»

رئیس جمعیت هلال‌احمر با تبریک روز ملی «مددکار اجتماعی» به همه خدمتگزاران عرصه پاک مددکاری در هلال‌احمر، تاکید کرد: بی‌شک تلاش‌های این قشر ایثارگر و خدوم، در وجدان پاک بشری سند افتخاری است که هلال‌احمر را سربلند کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ متن پیام تبریک دکتر کریم همتی به شرح زیر است:

«روز سیزدهم  ماه رجب، سالروز نمایشی از فتوت است که حیدر کرار، علی (ع) برای همه انسان‌های تاریخ به تصویر کشید. مولا علی (ع) به ما آموخت که انسانیت آمیخته با جوانمردی و شامل صفاتی همچون مهربانی، همدلی و ایثار است.

مددکاران؛ همواره به عنوان سند زنده شیفتگان و پویندگان واقعی خدمت به خلق، حضوری سبز داشته و دارند.  آنانی که معنا و مفهوم امید را در وجود خود پرورانده و یاری‌رسان همنوعان خود در عرصه‌های خطر و حادثه و رنج و محنت بوده‌اند.

هیچ گاه نمی‌توان آثار شفقت ها و دستگیری مددکاران را در جریان سال‌ها فعالیت عام المنفعه جمعیت هلال احمر برای مقابله با مشکلات و کاهش آلام دردمندان و افزایش روحیه امید و نشاط در جامعه فراموش کرد. مددکارانی که با الهام از کردار و منش بزرگ مددکار عالم، حضرت امیر المومنین علی (ع)، این روزها با دیدن خستگی و تنگی تنفس بیماران کرونا و رنج معیشت خانواده های متاثر از آن، با تلاشی مضاعف نسیم امید را به نفس خسته آنان هدیه می کنند و جز به شکرانه حق لب نمی گشایند.

اینک به پاس بزرگداشت «روز ملی مددکار اجتماعی» که به برکت و جلای میلاد مولود کعبه(ع) آذین بسته شده است، فرصت یافته‌ایم تا در رواق مهر و محبت، قدردان مهربانی‌ها و جان‌فشانی‌های مددکاران اجتماعی جمعیت هلال‌احمر در عرصه خدمات بشردوستانه و خداپسندانه باشیم. بر خود فرض می‌دانم این مناسبت خجسته را به همه خدمتگزاران عرصه پاک مددکاری در جمعیت هلال‌احمر تبریک عرض نمایم. بی‌شک تلاش‌های این قشر ایثارگر و خدوم، در وجدان پاک بشری سند افتخاری است که جمعیت هلال‌احمر را سربلند کرده است. با این امید که در راستای اهداف خیرخواهانه جمعیت هلال‌احمر، با احترام قلبی به شأن و منزلت همه انسان‌ها، روشنی‌بخش طریق همدلی و هم‌زبانی باشیم. از خدای منان برای همه مددکاران جمعیت هلال‌احمر طلب توفیق، سربلندی و سرافرازی داریم.»

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *