پوشش امدادی 26 حادثه طی یک ماهه گذشته در سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان از پوشش امدادی 26 مورد حادثه و ثبت 109 نفر حادثه دیده در حوادث جاده ای و دریایی در ماه گذشته، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان؛ علیرضا میربهاءالدین گفت: در بهمن ماه سال جاری 26 مورد حادثه به جمعیت هلال احمر استان گزارش شده است، که با آمادگی امدادگران استان توانستیم به موقع، بهترین و موثرترین خدمات را در جهت کاهش اثرات و عوارض ناشی ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه این گزارش ها مربوط به حوادث جاده ای و دریایی است،افزود: بیشترین آمار مربوط به حوادث جاده ای با 20 مورد حادثه بوده است.

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: تعداد 341 نفر نیروی عملیاتی در قالب 85 تیم به همراه 33 دستگاه آمبولانس، 16 خودروی نجات و 243 خودرو کمکدار خدمات امدادی به حادثه دیدگان را برعهده داشتند.

وی افزود: در این مدت 127 مورد آتش سوزی و 567 حادثه دیده به جمیت هلال احمر استان گزارش شده است، که توسط امدادگران خدمات معیشتی و زیستی دریافت کرده اند و به 37 مورد خدمات اسکان اضطراری ارائه شده است.

میربهاءالدین تصریح کرد: 14 مورد عملیات رهاسازی نیز در حوادث یک ماه گذشته توسط نیروهای هلال احمر مستقر در پایگاه های امداد و نجات انجام شده است.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *