مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران:

حضور عوامل مدیریت بحران در مناطق آسیب پذیر قبل از وقوع حادثه ضروری است

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران گفت: حضور میدانی تمامی عوامل مدیریت بحران با هدف شناسایی مناطق خطرپذیر قبل از وقوع بحران در دستور کار قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران؛ غلامعلی فخاری با بیان اینکه هرجا فاصله مسئولان با مردم کم شود نتایج خوبی در خدمت رسانی و افزایش اعتماد عمومی محقق می شود گفت: باید حضور میدانی همه عوامل مدیریت بحران با هدف شناسایی مناطق خطرپذیر قبل از وقوع بحران در دستور کار قرار گیرد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان مازندران برگزاری مانورهای دوره ای و تعامل و هماهنگی هرچه بیشتر دستگاه های عضو کارگروه امداد و نجات را بسیار ضروری عنوان کرد و افزود: هرگونه کاستی و واگرایی در این زمینه می تواند مدیریت بحران را خدشه‌دار کند و بردامنه خسارات بیافزاید.

فخاری بیان کرد: امروز بحران کرونا مهمترین تجربه همکاری دستگاه های اجرایی است که باید فرایند اجرای آن به صورت مستمر آسیب شناسی شود و دستاوردهای ارزشمند آن نیز به عنوان الگویی موفق توسعه یابد.

وی با اعلام آمادگی کامل جمعیت هلال احمر مازندران برای همکاری و تعامل با همه دستگاههای اجرایی استان مازندران ادامه داد: هلال احمر استان مثل گذشته از هرگونه همکاری با دستگاه های اجرایی در راستای مصوبات شورای هماهنگی مدیریت بحران استقبال می کند و هیچگونه محدودیتی برای ارتقای ظرفیت های عملیاتی و پشتیبانی امدادونجات قائل نیست.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *