توزیع 1000 سبد غذایی هلال‌احمر میان نیازمندان شهرستان قاین

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قاین گفت: هلال احمر با استفاده از توان خیران و نیکوکاران داوطلب اقدام به تهیه و توزیع 1000 سبد غذایی میان نیازمندان این شهرستان کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرخراسان جنوبی؛ جواد یوسفی بیان کرد: هلال احمر با استفاده از توان خیران و نیکوکاران و با هدف کاهش آلام نیازمندان نسبت به تامین بخشی از معیشت هموطنان متاثر از ویروس کرونا اقدام کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قاین با بیان اینکه، طی ماه گذشته، یک هزار سبد غذایی میان اهالی مناطق کم برخوردار این شهرستان توزیع شده است، اضافه کرد: این بسته ها شامل اقلامی شامل قند، چای، شکر، روغن، حبوبات و کنسرو بوده که ارزش هر بسته غذایی بیش از ۳۰۰ هزار تومان است.

یوسفی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون این جمعیت بیش از 2 هزار سبد حمایتی اعم از غذایی و بهداشتی از محل کمک های خیران و داوطلبان تهیه و میان خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قاین با قدردانی از نیکوکارانی که همواره یاریگر هلال احمر برای کمک به نیازمندان هستند، افزود: این جمعیت و خانه های هلال واقع در روستاهای این شهرستان آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نوع دوست و خیر برای کاهش آلام محرومان است.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *