توزیع ۸۰۰ بسته معیشتی در میان نیازمندان زیرکوه

رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۸۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال با همکاری داوطلبان خانه‌های هلال شهرستان زیرکوه در میان نیازمندان توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرخراسان جنوبی؛ محمدعلی عابدینی از پایان بسته بندی و توزیع سبدهای غذایی در سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع) توسط داوطلبان خانه هلال شهر زهان خبر داد و گفت: در سومین مرحله از طرح توزیع بسته‌های غذایی با عنوان کمک مومنانه برای نیازمندان و متاثرین از خشکسالی و بیماری کرونا، ۶۰۰ بسته معیشتی توسط جمعیت هلال احمر شهرستان زیرکوه توزیع شد.
رئیس جمعیت هلال احمر زیرکوه با اشاره به مرزی بودن این شهرستان، یادآور شد: شهرستان زیرکوه به واسطه خشکسالی چندین ساله، روستاهای کم برخوردار کثیری را در خود جای داده که توجه به آن‌ها نقش بسزایی در توسعه امنیت مرزها دارد.
عابدینی با بیان اینکه ارائه خدماتی در حوزه‌های مختلف آموزشی، بهداشتی، درمانی و فرهنگی به مردمان این دیار روحیه امید را تزریق کرده که این امر ضریب ماندگاری را بالا می‌برد، یادآور شد: ارائه این خدمات باعث ایجاد روحیه ایثار و خودباوری در میان نیروهای هلال احمر می‌شود.

سمیه زرچینی
تهیه کننده:

سمیه زرچینی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *