برگزاری آزمون کسب درجه ایثار «خانم‌ها» از فردا/ آزمون ایثار «آقایان» در استان‌های شمالی امروز شروع شد

رئیس سازمان امدادونجات هلال‌احمر گفت: در ادامه‌ی برگزاری آزمون کسب درجه ایثار در سراسر کشور و پس از انجام این آزمون برای آقایان داوطلب ۲۸ استان در بهمن ماه، از فردا هم خانم‌ها در این آزمون که بنا شده در ساوه برگزار شود شرکت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر مهدی ولی پور گفت:  ۲۵۸ خانم در ۵ مرحله و در بخش‌های آمادگی جسمانی و مهارتی آزمون کسب درجه ایثار شرکت خواهند کرد، براین اساس شرکت کنندگان امروز در جلسه‌ی توجیهی شرکت کرده و طبق برنامه‌ریزی این آزمون تا روز چهارشنبه به پایان خواهد رسید.

رئیس سازمان امدادونجات ادامه داد:این آزمون در ۳ استان شمالی گیلان، مازندران و گلستان هم که به دلیل موضوع کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به تعویق افتاده بود از امروز شروع شده که طبق برنامه‌ریزی همه‌ی داوطلبین آقا در کمتر از دو هفته در دو بخش آمادگی جسمانی و مهارتی آزمون شرکت خواهند کرد.

ولی‌پور در پایان گفت: همچنین با توجه به بررسی پرونده سایر داوطلبین شرکت در آزمون کسب درجه‌ی ایثار، مشخص شد تعدادی از داوطلبین آقا نتوانستند در آزمون شرکت کنند که پس از پایان این دو آزمون، داوران در ساوه مستقر خواهند شد و آزمون این داوطلبین را هم برگزار خواهند کرد.

کلمات کلیدی
امیرحسین عباسی
تهیه کننده:

امیرحسین عباسی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *