ارسال پنجمین محموله کمک های مردمی چهارمحال و بختیاری به سی سخت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر چهار محال و بختیاری از ارسال پنجمین محموله اقلام امدادی و کمک های مردمی این استان به سی سخت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان: ایرج کیانی بروجنی با اعلام این خبر گفت: پنجمین محموله امدادی و کمک های مردمی توسط جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری در قالب 4480 کیلو گرم آرد و اقلامی مثل رب گوجه، ماکارونی، سویا و پتو، شنبه نهم اسفند ماه سال جاری به مناطق زلزله زده سی سخت ارسال شد .

کیانی گفت: با توجه به اعلام سازمان امداد و نجات مبنی بر نیازفوری زلزله زدگان به چادر جهت اسکان اضطراری در سی سخت، 4 محموله امدادی شامل 775 دستگاه چادر از این استان به شهرستان سی سخت ارسال شده است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه مناطق تحت تاثیر زلزله نیاز مبرم به پتو داشتند تعداد 2300 تخته پتو با یک دستگاه تریلی جمعیت استان به این مناطق رسیده است.

کیانی خاطر نشان کرد: بنابر اعلام نیاز و دستور نیروهای زبده و تخصصی در برپایی اردوگاه اسکان اضطراری و توزیع اقلام امدادی، بلافاصله 2 تیم شامل 10 نیروی تخصصی برپایی اردوگاه اسکان اضطراری با 2 دستگاه خودرو کمک دار به این استان اعزام شدند.

لازم به ذکر است؛ زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۶ دهم ریشتر، ساعت ۲۲ و ۵ دقیقه و ۳۴ ثانیه ؛چهارشنبه شب 29 بهمن ماه سال جاری شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا را در استان کهگیلویه و بویراحمد لرزاند.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *