کارگاه آموزشی کاهش آسیب های معتادان تزریقی به میزبانی هلال احمر استان تهران برگزار شد

با حضور مسئولان و کارشناسان سه استان و در طی دو روز، کارگاه آموزشی کاهش آسیب های معتادان تزریقی که با حمایت بنیاد خیریه ویلا مارینی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعیت هلال احمر اجرایی شده است، به میزبانی جمعیت هلال احمر استان تهران برگزار شد.

 
 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ به همت معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان تهران ، با حضور بالغ بر 30 نفر از مسئولان و کارشناسان مربوطه سه استان تهران، کرمانشاه و فارس، کارگاه آموزشی توجیهی کاهش آسیب های معتادان تزریقی طی دو روز و با تدریس اساتیدی مجرب برگزار شد.
 
در این کارگاه معاونان بهداشت، درمان و توانبخشی، پرستاران و مددکاران هلال احمر سه استان تهران، کرمانشاه و فارس حضور داشتند و سر فصل های مختلفی از جمله، کاهش آسیب، مراقبت های بهداشتی اولیه، برنامه های تخصصی و درمان بیماری های عفونی، ثبت گزارش دهی و مطالبی از این دست توسط دکتر شیرازی تدریس شد.
 
گفتنی است در افتتاحیه این گارگاه، مدیر کل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر و رئیس اداره پیشگیری و کاهش آسیب مواد مصرف الکلی و دخانیات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اهداف اجرای این کارگاه آموزشی و متعاقب آن تبیین اهداف عملیاتی کردن این پروژه پیشگیرانه در سطح کشور را تشریح کردند.
 
شایان ذکر است مقرر است این کارگاه و برنامه های مرتبط با آن، با همکاری جمعیت هلال احمر، بنیاد خیریه ویلا مارینی و با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سه استان تهران، فارس و کرمانشاه، در سال جاری و سال های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ عملیاتی گردد.
نگار باقری
تهیه کننده:

نگار باقری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *