همکاری هلال احمر با کمیساریای عالی پناهندگان/ارائه آموزش های مقابله با مین در مرزهای شرقی و غربی کشور

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به تشکر ویژه کمیساریای عالی پناهندگان از خدمات جمعیت هلال احمر در مرزهای شرقی و غربی کشور، گفت: جمعیت هلال احمر در مناطق آلوده به مین، به مسافرانی که از مرزهای کشور خارج یا وارد می شوند آموزش های لازم را ارائه می دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر کریم همتی با اشاره به همکاری های مشترک جمعیت هلال احمر با کمیساریای عالی پناهندگان، گفت: جمعیت هلال احمر در مناطق آلوده به مین، به مسافرانی که از مرزهای کشور خارج یا وارد می شوند آموزش های لازم را ارائه می دهد.

وی اضافه کرد: این طرح تا پایان سال در مرزهای غربی کشور و همچنین مرزدوغارون خراسان رضوی اجرا  می شود و داوطلبان و نجاتگران هلال احمر، مخاطرات در مواجهه افراد با مین را توضیح داده و آموزش های لازم در این زمینه و همچنین مقابله با ویروس کرونا را به مسافران ورودی به کشور ارائه می کنند. در این زمینه کمیساریای عالی از زحمات جمعیت هلال احمر، تشکر ویژه کرده است.

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: این طرح علاوه بر خراسان رضوی در آذربایجان غربی، ایلام، کردستان، کرمانشاه، خوزستان و سیستان و بلوچستان هم اجرا می شود تا کاهش مخاطرات در مقابله با مین و کاهش ابتلا به کرونا را به همراه داشته باشد.

سمیه زرچینی
تهیه کننده:

سمیه زرچینی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *