سفر مدیر کل حقوقی جمعیت هلال احمر به استان آذربایجان شرقی

مدیر کل حقوقی جمعیت هلال احمر به منظور بررسی و پیگیری مسائل و پرونده های حقوقی به استان آذربایجان شرقی سفرو با مدیر عامل استان دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی هلال احمر استان آذربایجان شرقی؛  امروز چهارشنبه 18 فروردین 1400، میر حامد خانی مدیر کل حقوقی جمعیت هلال احمر در سفر به استان آذربایجان شرقی سفر  با مدیر عامل، مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه، تعدادی از روسای شعب و کارکنان حوزه امور حقوقی، دیدار و در مورد مسائل حقوقی گفتگو کرد.

در این سفر مدیرکل امور حقوقی جمعیت هلال احمر و هیئت همراه، از پروژه مشارکتی مجتمع تجاری خدماتی لاله پارک شبستر یادمان سردار سلیمانی و سامانه امداد هوایی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در پایگاه پشتیبانی و امدادی شمالغرب کشور در  سعید آباد  تبریز و داروخانه جمعیت هلال احمر بازدید و از نزدیک در جریان روند امور و ارائه خدمات قرار گرفتند .

در پایان بازدیدها، مدیرکل حقوقی جمعیت هلال احمر در نشستی با حضور  مدیر عامل و مسئول دفتر نمایندگی و مسئول حراست و روسای شعب بناب و مراغه وکارکنان حوزه امور حقوقی  شرکت و بر لزوم رفع معارض از اراضی و املاک و مستغلات جمعیت هلال احمر و اخذ اسناد مالکیت تاکید کرد .

در این نشست دکتر حمید حسین پور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان  گزارشی از آخرین وضعیت املاک و مستغلات و اماکن هلال احمر را ارائه و بر لزوم حفظ و حراست از املاک و اراضی هلال احمر بعنوان میراث گرانبها تاکید کرد.

حجت الاسلام واعظی مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان هم طی سخنانی خواستار حفظ و صیانت از املاک و مستغلات  هلال احمر با تهیه مستندات و مدارک محکم شد .

در این نشست مسئول امور حقوقی هلال احمر استان و روسای شعب  جمعیت هلال احمر شهرهای بناب ، شبستر و  مراغه گزارشی از املاک و مستغلات و اماکن و پرونده های مفتوحه ارائه دادند .

کلمات کلیدی
نگار باقری
تهیه کننده:

نگار باقری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *