خدمت‌رسانی کاروان سلامت هلال‌احمر مازندران به هموطنان نیازمند در سیستان و بلوچستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از خدمت رسانی کاروان سلامت این استان به هموطنان نیازمند در شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان در قالب برنامه نذر آب4 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران؛ دکتر غلامعلی فخاری با تقدیر از داوطلبان و خیرین نیکوکار عضو این جمعیت گفت: در این برنامه 121 تانکر آب،3300 کیلو آرد، 3000 قوطی کنسرو ماهی و کنسرو لوبیا، 80 دستگاه تصفیه آب، 20 هزار ماسک و 2000 ژل ضدعفونی، 200 بسته غذایی و 300 کیلو برنج، 200 تخته پتو، 400 کیف مدرسه به همراه400بسته لوازم التحریر و مقادیر متنابهی از سایر ملزومات موردنیاز ساکنان منطقه به ارزش 5 میلیارد و 770 میلیون ریال درقالب طرح نذر آب4 در شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان بین هموطنان متاثر از خشکسالی و کرونا توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه جمع آوری و تجمیع کمکهای مردم و خیرین استان مازندران همچنان ادامه دارد تصریح کرد: پیش از این نیز محموله های دیگری با هدف کاهش مشکلات هموطنان متاثر از خشکسالی و کرونا به منطقه مذکور ارسال شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با اشاره به اینکه ساکنان صبور استان سیستان و بلوچستان با توجه به مشکلات خشکسالی با مشکلات عدیده ای مواجه هستند، گفت: جمعیت هلال احمر با توجه به مسئولیت اجتماعی و رسالت ذاتی صیانت از کرامت انسانی و پاسداشت فرهنگ بشردوستی، تاکنون سه برنامه ملی را تحت عنوان نذرآب برای کمک به آسیب دیدگان از خشکسالی در استان سیستان و بلوچستان به اجرا درآورده است.

گفتنی است برنامه نذر آب4 از 17 تا 20 مهر با حضور تیم‌های مجهز داوطلبان جمعیت هلال احمر مازندران در شهرستان هیرمند استان سیستان و بلوچستان اجرا شد.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *