بازدید جمعی از مدیران ارشد جمعیت از هلال‌احمر استان تهران

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی و مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری جمعیت هلال احمر از امکانات و تجهیزات هلال احمر استان تهران در شهرستان‌های شهریار، ری و منطقه 16 تهران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ با توجه به دستور اخیر دبیرکل جمعیت هلال احمر در خصوص پیگیری، بررسی و همچنین رفع موانع و مشکلات پیش روی جمعیت هلال احمر استان تهران به همت مدیران ارشد جمعیت هلال احمر در تمام حوزه ها، دکتر فرید مرادیان معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر و سه تن از مدیران کل این معاونت به همراه فوزیه درخشان نیا مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری جمعیت هلال احمر و معاون اداره کل حقوقی جمعیت هلال احمر در کنار مدیرعامل و جمعی از مدیران جمعیت هلال احمر استان تهران، از شعب و امکانات و تجهیزات هلال احمر استان تهران در شهرستان های شهریار، ری و منطقه 16 تهران بازدید کردند.

این بازدید، ابتدا از مجتمع امدادی، آموزشی و ورزشی و همچنین ساختمان اداری شعبه و انبار جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار آغاز شد. سپس بازدید از ساختمان اداری، مجموعه کلینیک دندانپزشکی، مجموعه توانبخشی، کار درمانی و ساخت پروتز و همچنین داروخانه‌ هلال احمر شهرستان شهر ری و در پایان نیز بازدید از شعبه و انبار امدادی هلال احمر منطقه 16 تهران در خیابان شوش انجام شد.

پس از پایان بازدید، جلسه ای با حضور مدیران ارشد بازدید کننده و همچنین شورای معاونان و شورای مدیران جمعیت هلال احمر استان تهران برگزار شد که در این جلسه سه ساعته، در خصوص مشکلات و چالش های پیش روی فعالیت جمعیت هلال احمر استان تهران در تمام حوزه های ستادی و شهرستان ها بحث و گفت‌وگو شد.

شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران در ابتدای این جلسه، پس از ارائه گزارشی از فعالیت های مختلف جمعیت هلال احمر استان تهران، به نیازها و چالش های پیش روی این مجموعه اشاره و ابراز امیدواری کرد تا با پیگیری های انجام شده توسط رئیس، دبیرکل و معاونان جمعیت هلال احمر، بزودی شاهد رفع چشمگیر موانع پیش رو در استان تهران باشیم تا بتوانیم خدمتی قابل توجه و ایده آل را به هموطنان ارائه کنیم.

در ادامه هر یک از معاونان و روسای شعب جمعیت هلال احمر استان تهران نیز دیدگاه ها و دغدغه های حوزه خود را با مدیران حاضر درمیان گذاشتند.

سپس درخشان نیا مدیر کل منابع انسانی و تحول اداری جمعیت هلال احمر، ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های صورت گرفته و اقدامات پیش رو، به سوالات هر یک از مدیران حاضر در خصوص حوزه نیروی انسانی پاسخ داد و همچنین در خصوص وضعیت نیروی انسانی، تبدیل وضعیت نیروی های مختلف و وضعیت استخدام امدادگران و نجاتگران با درجه ایثار، مطالبی را عنوان کرد.

در پایان این جلسه، مرادیان معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر از زحمات مدیرعامل، مدیران، کارکنان و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان تهران که با وجود کاستی ها در حوزه های مختلف توانسته اند جایگاه ویژه جمعیت هلال احمر را در استان تهران به نمایش بگذارند تقدیر و اعلام کرد که بزودی گزارش جامعی از این بازدید را به سمع و نظر رئیس و دبیرکل جمعیت هلال احمر خواهد رساند و ابراز امیدواری کرد تا با تمهیدات انجام شده و با کمک همه مسئولان، مشکلات جمعیت هلال احمر به خصوص در استان تهران برطرف شود.

زهرا جعفری
تهیه کننده:

زهرا جعفری

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *