اجرای طرح ملی "مهربانی مهر" در روستای گردنگاه استان کهگیلویه و بویراحمد

به مناسبت هفته بسیج تعداد ۲۵۰ بسته آموزشی، بهداشتی و لوازم التحریر توسط هلال احمر در روستای گردنگاه بخش لوداب توزیع شد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد سید امان الله جهانبین مدیرعامل این جمعیت از اجرای طرح ملی مهر بانی مهر و ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و مراقبتی در روستای گردنگاه بخش لوداب شهرستان بویراحمد خبر داد.
جهانبین بیان داشت: با اعزام دو تیم بهداشت و درمان (از سوی معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی) و آموزشی و نیکوکاری (از سوی معاونت امور جوانان) جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد به روستای گردنگاه بخش لوداب شهرستان بویراحمد به مناسبت هفته بسیج، به ۲۵۰ نفر خدمات بهداشتی، درمانی و مراقبتی ارائه شد و تعداد ۲۵۰ بسته لوازم التحریر، کفش، البسه، کتاب و اقلام بهداشتی نیز بین دانش آموزان و مردم شریف این منطقه توزیع شد. 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: ارزش ریالی خدمات ارائه شده درحدود ۴۷۵ میلیون ریال بوده است که با همکاری سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و  جمعیت هلال احمر استان‌های فارس و البرز، معاونت بهداشت، درمان وتوانبخشی و معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر کهگیلویه وبویراحمد و خیرین تأمین شده است.
جهان بین عنوان داشت: با حضور مربیان آموزشی، کارشناسان فرهنگی و پرسنل معاونت امور جوانان این جمعیت آموزش‌های فرهنگی و ضروری بهداشت و کمک‌های اولیه به دانش آموزان مقطع ابتدایی و راهنمایی این روستا نیز ارائه شد و با اجرای مسابقات ورزشی و بومی محلی به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.
 
روستای گردنگاه بخش لوداب شهرستان بویراحمد در فاصله ۱۳۵ کیلومتری از یاسوج مرکز استان کهگیلو بویراحمد قرار دارد.
کلمات کلیدی
امیرحسین عباسی
تهیه کننده:

امیرحسین عباسی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *